طراحی لوگو یاماها موتور ایران

 

 

لوگو پارسان

 

 

لوگو سیتک

 

 

لوگو یاماها

یاماها موتور ایران

یاماها موتور ایران فعالیت خود در بازار تفریحات آبی ایران را با محوریت واردات معتبرترین برندهای جهانی به بازار ایران و توزیع محصولات در سراسر کشور، از سال 1370 آغاز نموده است.

در عین حال، اگرچه موفقیت یاماها موتور ایران در به دست آوردن یک سهم بازار چشمگیر، به خودی خود دستاورد بسیار بزرگی برای ما محسوب می شود، اما در عین حال تجربه بیش از دو دهه فعالیت در این حوزه، یاماها موتور ایران را به سطحی از هوشمندی ارتقاء داده است که به وقایع صورت گرفته در بازار جهانی احاطه کامل داشته و بتواند تحولات مهم آینده بازار تفریحات آبی را تشخیص داده و پیش بینی نماید.

با تکیه بر این ویژگی، یاماها موتور ایران توانست در هر مرحله، چرخش های عمده صورت گرفته در بازار را شناسایی و متناسب با آن ها تصمیمات راهبردی مناسبی را اخذ نماید.

از جمله، یاماها موتور ایران همزمان با تحولات اساسی بازار لوازم تفریحات آبی در جهان و سهم چشمگیری که برندها و کارخانجات کشور چین از بازار تفریحات آبی تصاحب کردند، حتی با وجود سهم بازار بزرگی که در زمینه فروش محصولات یاماها در ایران داشت، تصمیم به یک تغییر مهم راهبردی گرفت و فعالیت خود را به عنوان یکی از نمایندگان رسمی توزیع و فروش موتورهای دریایی هیدیا در ایران آغاز نمود.

در این راستا یاماها موتور ایران با اتخاذ رویکردی نوین در بازار تفریحات آبی و با بکارگیری نیروی انسانی متخصص و با تجربه و الگوبرداری از شرکت‌های موفق و برتر، توانست رشد سریع، مناسب و قابل توجهی را رقم بزند.

رویکرد فرآیندی، تفکر سیستمی و برنامه‌ریزی استراتژی محور در یاماها موتور ایران، نقش مهمی در ارتقاء سطح کیفی و کمی فروش موتورهای دریایی هیدیا در ایران داشت که قطعا و بدون شک، بزرگترین دستاورد آن، ادامه فعالیت مجموعه از سال 2011 به عنوان تنها نماینده رسمی توزیع و فروش موتورهای دریایی هیدیا در ایران بوده است.

مطالعه و نیازسنجی بازار لوازم تفریحات آبی ایران و استخراج خواسته‌ها و حساسیت‌های مشتریان و مصرف کنندگان ایرانی، مبنای جهت‌گیری و تصمیم‌گیری‌های استراتژیک یاماها موتور ایران بوده است که از آن جمله می‌توان به راه‌اندازی فروشگاه‌ اینترنتی یاماها موتور ایران اشاره نمود.

هم اکنون، یاماها موتور ایران با تفکری نو و عملکردی نوین و با شناخت هوشمندانه فرصت‌های جدید، ‌رشد و توسعه پایدار را در سازمان نهادینه ساخته و آن را جزیی پیوسته از فرآیندهای عملیاتی خود نموده است.

یاماها موتور ایران همواره متعهد است که فراتر از عرف و سنت بازار ، با هم اندیشی و همدلی و بهره گیری از استراتژی‌های جدید، متعالی اندیشیده و متفاوت عمل نماید.

تفریحات آبی